Hakkımızda

HİKAYEMİZ…

1977 yılında babamız Mehmet Özüer (merhum) öncülüğünde ipek halı imalatıyla başlayan ticari serüvenimize hız kesmeden devam ediyoruz. Türkiye’nin en büyük el yapımı ipek halı üretimlerinden birine sahipken, değişen dünya gerçeklerine uyum sağlamak için kurumsallaşma adımımızı 1993 yılında Özüer Koll.Şti ni kurarak attık. Ayrıca Aygaz ve Beko bayiliğini de bünyemize kattık.

1997 yılında ikinci şirketimiz olan Körfez Gaz Dağıtım Ltd.Şti’ni kurduk. Türkiye’nin en büyük dökme gaz dağıtım ağını hayata geçirdik.
Ekonomisi büyüyen genç nüfusa sahip ülkemize güvenip dayanıklı tüketim sektörüne girdik. Şehrimizin en büyük (5,000 m2) mobilya merkezini 2004 yılında hayata geçirdik.

Özüer markası sektörde tahmin edemeyeceğimiz teveccühü yakalayınca Türkiye’nin en büyük mobilya AVM’sini 2011 yılında hizmete açtık.
2012 yılında mobilya fabrikamızı kurup üretimde de gücümüzü gösterdik ve 2018 yılında ihracat belgemizi alıp özellikle Arap ülkelerine ve Avrupa’ya ihracat başlattık.

Biz öz sermeye gücümüzle ve büyüyen şirketlerimizle ülkemiz ekonomisine katkı sunmaya devam edeceğiz ve Yarım milyona yakın müşteri portföyümüz ve çalışanlarımızla BÜYÜK bir AİLEYİZ….

ÖZÜER GRUP